Igates pils būs piemērota Jums, ja vēlaties svinēt svētkus ģimenes, draugu un kolēģu lokā, noslēgt laulību klusā un gleznainā vietā, organizēt seminārus un sporta spēles, kā arī smelties spēku un enerģiju senatnīgajā pils parkā.

Igates pils kompleksu veido

Eleganti atturīgā neorenesanses stila pils.

Dzirnavu krodziņš, kurā iespējams nobaudīt latviskus ēdienus un apskatīt senās ūdens dzirnavas.

Brīvdienu namiņš  – piemērots ģimenēm vai nelielai draugu kompānijai, kas vēlas jauki pavadīt laiku, baudot maltīti pie kamīna, peroties pirtī un sildoties burbuļojošā kublā.

Nedaudz no vēstures:

Igates pils pirmo reizi rakstos minēta 1455. gadā, kad Idsels Dideriks Fītinghofs ciemu un muižu pārdeva Pēterim fon der Borham. Muižas nosaukums ir vairākkārt mainījies.

Ap 1880. gadu Igates muižā tika uzcelta kungu māja neorenesanses stilā. Ēku projektējis Rūdolfs Cirkvics fon Pistolkorsu dzimtai, celtnē demonstrējot atturīgu un izsmalcinātu lakonismu. 1934. gadā muižas dzīvojamo ēku nopirka Latvijas bērnu savienība un pilī atradās bērnu internāts. 1940. gada vasarā tas tika pārveidots par bērnu namu. Sākot ar 1972. gadu Igates pils atradās Lauksaimniecības ministrijas pārziņā. 1996. gadā Igates pili savā īpašumā pārņēma Valsts nekustamā īpašuma aģentūra.

Kopš 2016.gada pili apsaimnieko SIA “Domaines et Chateaux”.